ANNE HANNI DESIGN OÜ

reg nr 14529980

Raadiku 8a/1, Tallinn 13812, Eesti

anne.hanni@mail.com

 

MÜÜGITINGIMUSED

 

Müüja

ANNE HANNI DESIGN e-poes on müüja Anne Hanni Design OÜ (reg nr 14529980).

 

Leping

Käesolevad tingimused on müügilepinguks veebipoest ostva tarbija või muu kliendi ja ANNE HANNI DESIGN OÜ (edaspidi nimetatud Anne Hanni Design või müüja) vahel.

Kui ostate meie veebipoest, siis nõustute nende tingimuste kohaldamisega.

Müüjale jääb õigus muuta hindu ja käesolevaid tingimusi igal ajal sellest ette teatamata. Juba esitatud tellimuste hindu või sõlmitud lepinguid ühepoolselt ei muudeta.

 

Ostmine

Kaupade kirjeldused ja hinnad on avaldatud iga vastava kauba juures. Kõik hinnad on toodud eurodes ja ei sisalda käibemaksu, kuna Anne Hanni Design OÜ ei ole käibemaksukohustlane.

Valige sobivad kaubad välja ja lisage ostukorvi määrates ka toote koguse.

Kui kõik vajalikud tooted on ostukorvis, siis liikuge järgmisele lehele ja täitke täpselt kõik väljad, mis on vajalikud tellimuse kohaletoimetamiseks. Tärniga * tähistatud väljade täitmine on tellimiseks kohustuslik.

Anne Hanni Design e-poes saab tasuda ülekandega, mille andmed saabuvad “esita tellimus” nuppu vajutades.

Enne maksma siirdumist veenduge, et valitud tooted, kogused ja hind on õige.

Kinnitage tellimus, seejärel kuvatakse andmed, mille kaudu saate teha ülekande.

Tellimus teostatakse pärast seda, kui ülekanne on kohale jõudnud.

 

Tarbija taganemise õigus

Vastavalt seadusele on tarbijal õigus lepingust taganeda 14 päeva jooksul alates tellitud kauba kättesaamisest ning kaup kasutamata kujul, rikkumata pakendis tagastada.

Taganemisõigus on ainult tarbijal ehk füüsilisel isikul, kes teeb tehingu, mis ei seondu iseseisva majandus- või kutsetegevuse läbiviimisega. Kõiki muid isikud ei käsitleta tarbijana.

Taganemisõiguse säilimise eelduseks on, et tooteid ei ole käsitsetud viisil, mis erineb sellest kuidas harilikult sellise tootega poes tutvutakse.

Tarbija peab kauba müüjale tagastama hiljemalt 14 päeva jooksul taganemisavalduse tegemisest.

Kui olete lepingust taganenud ja kasutamata kauba meile tagasi saatnud, tagastame teile kauba eest tasutud summa ja kättetoimetamise postikulu 14 päeva jooksul taganemisteate kättesaamisest.

Kauba tagastamise saatmiskulu kannab tarbija. Müüja ei hüvita tagasisaatmise kulusid.

Teade tellimusest taganemise kohta saatke palun e-posti aadressile anne.hanni@mail.com

 

Tarbija õiguskaitsevahendid

Tarbijal on õigus lepingu eseme lepingutingimustele mittevastavuse korral tugineda seaduses sätestatud õiguskaitsevahenditele: nõuda kohustuse täitmist; oma võlgnetava kohustuse täitmisest keelduda; nõuda kahju hüvitamist; taganeda lepingust või öelda leping üles; alandada hinda; rahalise kohustuse täitmisega viivitamise korral nõuda viivist.

Tarbijal on õigus pöörduda kohtuvälise kaebusi ja vaidlusi lahendava organi poole. Vastavad juhised leiate Tarbijakaitseameti veebilehelt.

 

Kvaliteet

Enne kauba postitamist kontrollime kõik tooted alati üle, kuid kui te siiski avastate, et saadetud kaup on puudustega, ei tohi neid tooteid kasutada ja esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui kahe kuu jooksul kättesaamisest tuleb meile sellest e-posti teel teatada.

Kui kaup on puudustega meie süül, parandame, asendame või hüvitame puudustega kauba summas, mille te selle eest tasusite meie veebipoes.

Müüja vastutab asja lepingutingimustele mittevastavuse eest, kui mittevastavus on olemas tarbijale asja üleandmisel.

Tarbijalemüügi puhul vastutab müüja asja lepingutingimustele mittevastavuse eest, mis ilmneb kahe aasta jooksul asja üleandmisest tarbijale. Eeldatakse, et kuue kuu jooksul asja tarbijale üleandmise päevast ilmnenud lepingutingimustele mittevastavus oli olemas asja üleandmise ajal, kui selline eeldus ei ole vastuolus asja või puuduse olemusega.

 

Küsimused ja ettepanekud

Lisaks kvaliteetsetele toodetele tahame pakkuda ka head ja sõbralikku teenindust. Teie arvamus on väga tähtis, kui teil on küsimusi või ettepanekuid saatke palun e-kiri aadressil anne.hanni@mail.com