MINUST

 

Olen noor naine, kes teeb seda, mida armastab. Olen raamatu “Südametüdruk” autor. Olen oma igapäevaellu kombineerinud nii spordi kui loomingu.

 

Armastan minimalismi ning valget ja musta värvi. Armastan luua ilu enda ümber. Seda nii hetkedega, mida loon lähedastega kui disainis. Usun, et väikesed detailid ning hetked on need, mis loovad meie päeva ilu.

Minu loominguline teekond sai alguse juba ajast, mil olin väike. Tean, et mulle meeldis väga joonistada ja esimeses klassis uskusin, et ma olen selles üsna hea. Hiljem võtsin osa erinevatest kunstikonkursidest ning pälvisin Noor Teaduri märgi kunstiõpetuses. Usun, et eduelamused on andnud mulle kindlustunnet ja soovi arenguks.

 

10 aastat tagasi alustasin Tegude Kalendri kunstnikuna ning need aastad on mulle õpetanud, kui oluline on oma südamehääle kuulamine. Et loomingus saad luua kõige paremini seda, mis Sind ennast kõnetab ja kus Sa tunned, et soovid kogu oma hingega minna projekti. Nii loongi ma hetkel seda, mis mind ennast puudutab ja naudin iga toote või loomingu väikest sammu lõpptulemuse suunas. Loon tooteid, mis kannavad endas lugu või väikest armast sõnumit. Usun, et väikesed detailid või sõnumid annavad meie elule suurema tähenduse.

 

Minu teine armastus on treeneriamet. Mu süda kuulub BodyBalance’ile. Treeningule, mis sisaldab endas tai chi’id, joogat ja pilatest. Treenerina naudin kõige enam seda, et näen kõrvalt inimese teekonda. Näen, kuidas inimesed õpivad end kuulama, vahel valima lihtsamaid variante, vahel pingutama.

Lisaks enda kuulamisele, õpetab BodyBalance olema hetkes, viima tähelepanu sellele tegevusele, mida hetkel teed, unustama seejuures kohustused, mis Sind ees ootavad. Kannan tunnis endaga väärtust, et kõik on võimalik ning et oluline on teekond, mitte ainult lõppeesmärk. Kõik need teadmised, mis tulevad kaasa treeningmatilt, saab kanda edasi igapäevaellu, aidates Sul rohkem olla praeguses hetkes.

 

Lisaks BodyBalance’i treenerile, olen ka personaaltreener. Nii nagu BodyBalance’i puhul, siis inspireerib mind personaaltreenerina inimese teekond ja areng. Iga astutud samm, ükskõik kas see on väike või suur samm, siis see on oluline samm, mida astuda. Pean väga oluliseks treeningul tehnikat, sest meie eesmärk trenni tehes on saada tugevamaks ja liikuvamaks, mitte teha endale liiga või tekitada valu. Enesetunne on alati kõige olulisem ning alles seejärel tuleb kõik muu.

 

Mu kolmas kirg on kirjutamine. Teen seda rohkem iseenda jaoks, et väljendada oma mõtteid ja kirjutada enda jaoks üles olulist. Just seda viimast tehes sündis mu esimene raamat “Südametüdruk”.